Przejdź do treści
Szukaj

Ranking TOP 5: najlepszych laptopów poleasingowych do 2000zł

Zakup nowego laptopa zwykle wiąże się z bardzo dużym wydatkiem, na jaki nie każdy może sobie pozwolić. Ponadto najpopularniejsze modele dostępne w marketach często nie oferują takiej jakości, jaka zadowoliłaby użytkownika. Na szczęście zakup sprzętu w elektromarkecie nie jest jedynym rozwiązaniem.

5. HP EliteBook 840 G5 i5-8250U DDR4 Dysk SSD Windows Home

Laptop HP EliteBook 840 G5 to sprzęt, który doskonale sprawdzi się zarówno w celach biznesowych, jak i do użytku domowego. Wyróżnia go bardzo solidna konstrukcja, która została utrzymana w atrakcyjnej, a jednocześnie stonowanej stylistyce. Został wyposażony w 14-calowy, matowy ekran, co niweluje problem słabej czytelności przy dużym nasłonecznieniu. Procesor Intel Core i5 8. generacji sprawia, że praca na tym sprzęcie jest bardzo szybka i komfortowa, a użytkownik może pracować z wieloma programami jednocześnie.

Szybki dysk SSD sprawia, że można wykonywać kilka czynności równocześnie, a laptop wcale nie straci na prędkości. Urządzenie posiada oprogramowanie Windows 10, które świetnie nadaje się do celów biznesowych i daje gwarancję, że użytkownika nie ominie żadna ważna aktualizacja. Ponadto laptop posiada porty USB 3.0, złącze HDMI, a także najnowszy port USB typu C. Dzięki temu sprzęt można wygodnie podpiąć do projektora lub innego urządzenia.

4. HP EliteBook 840 G5 i5-8250U DDR4 Dysk SSD Windows Pro

Ranking laptopów poleasingowych nie mógł pominąć tak dobrego sprzętu, jakim bez wątpienia jest HP EliteBook 840 G5 z systemem Windows Pro. Urządzenie to producenci stworzyli z myślą o użytku biznesowym, jednak równie dobrze można z niego korzystać w domowych warunkach. Jego konstrukcja jest bardzo skromna i odznacza się niepowtarzalnym designem.

Tym, co wyróżnia ten laptop od HP, jest procesor Intel Core i5 8. generacji oraz szybki dysk SSD. Takie połączenie pozwala na szybką i skuteczną pracę z wieloma programami jednocześnie, bez utraty płynności oraz prędkości. Matowy ekran o przekątnej 14 cali sprawia, że na sprzęcie można skutecznie pracować nawet przy dużym nasłonecznieniu. Z kolei rozdzielczość Full HD zapewnia doskonałej jakości obraz. Do dyspozycji użytkownika oddano porty USB 3.0 oraz typu C, a także złącze HDMI, które pozwala na podłączenie projektora bądź innych dodatkowych sprzętów.

3. HP ProBook 450 G5 i5-8250U DDR4 SSD NVIDIA FHD Windows Pro

ProBook 450 G5 to z pewnością jeden z lepszych laptopów marki HP do 2000 zł. Czym się wyróżnia? Przede wszystkim został wyposażony w 15-calowy, matowy ekran, co skutecznie niweluje wpływ światła słonecznego na wyświetlany obraz. Rozdzielczość Full HD pozwala na wygodną pracę z kilkoma programami jednocześnie. Sama konstrukcja jest bardzo solidna i doskonale będzie się prezentować podczas spotkań biznesowych.

W środku znajdują się wydajne podzespoły, które pozwalają na solidną i szybką pracę bez ryzyka utraty prędkości. Dbają o to procesor IntelCore i5, dysk SSD, a także pamięć DDR4. Użytkownik posiada do swojej dyspozycji porty USB 3.0, wejście HDMI oraz najnowocześniejszy port USB typu C, dzięki któremu można wygodnie podłączyć smartfona. HP ProBook doskonale sprawdzi się do celów biznesowych głównie za sprawą oprogramowania Windows Pro. System zapewnia bezpieczne szyfrowanie informacji i posiada wiele przydatnych funkcji dla przedsiębiorcy.

2. Laptop Lenovo ThinkPad T480s i5-8350U FHD Dotyk Windows 10 PRO

Laptopy Lenovo od lat słyną jako sprzęty doskonale sprawdzające się w celach biznesowych. Nie inaczej jest z urządzeniem ThinkPad T480s. Doskonałe wykonanie i wytrzymała konstrukcja sprawiają, że laptop ten będzie pełnił swoje funkcje przed długie lata. Dotykowa matryca Full HD ułatwia manipulowanie elementami w wielu aplikacjach jednocześnie. Dzięki zastosowaniu matowej powłoki praca przy dużym nasłonecznieniu przestanie być uciążliwa.

Procesor Intel Core i5 sprawia, że praca na tym sprzęcie będzie bardzo szybka i sprawna. Z kolei szybki dysk SSD oraz pamięć DDR4 pozwolą na wygodne obsługiwanie wielu programów w tym samym czasie. Laptop posiada podświetlaną klawiaturę, co ułatwi korzystanie z niego nocą. Ponadto użytkownik do swojej dyspozycji ma port USB 3.0, wejście HDMI, a także USB typu C, który pozwala na podłączanie najnowocześniejszych smartfonów. Urządzenie to świetnie sprawdzi się doskonale w pracy, ale również w domowych warunkach.

1. Fujitsu LIFEBOOK U748 i7-8550U DDR4 SSD INTEL FHD Windows PRO

Odpowiadając na pytanie, jakie są najlepsze laptopy poleasingowe, nie można nie wspomnieć o urządzeniu Fujitsu LIFEBOOK U748. Sprzęt ten został wyposażony w matową, 14-calową matrycę, która pozwala na wygodną pracę czy oglądanie serialu w domowych warunkach. Lekka, a jednocześnie wytrzymała konstrukcja sprawia, że z laptopa można korzystać zarówno w pracy stacjonarnej, jak i mobilnej.

Za szybką reakcję laptopa Fujitsu odpowiada niezwykle wydajny procesor Intel Core i7 8. generacji. Dzięki niemu można bez większych przeszkód pracować z programami wymagającymi dużej mocy obliczeniowej. Laptop został wyposażony w port USB 3.0, a także złącze wizyjne DisplayPort. które pozwala na podłączenie do projektora, monitora czy innych urządzeń. System operacyjny Windows Pro jest gwarancją, że użytkownika nie ominie żadna ważna aktualizacja. Z kolei wszelkie ważne pliki będą bezpieczne dzięki specjalnemu szyfrowaniu.

Ranking najlepszych laptopów poleasingowych do 2000zł - podsumowanie

Bardzo dobrym pomysłem jest wybór laptopa poleasingowego. To rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością, co wynika z wysokiej jakości, jakie oferują te sprzęty. Jakie urządzenie wybrać? Powyższy ranking laptopów do 2000 zł z pewnością pomoże podjąć decyzję.