Przejdź do treści
Szukaj

Ranking TOP 5: Najlepszych zegarków męskich Citizen

Zegarek to doskonały dodatek, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Jest eleganckim uzupełnieniem codziennych stylizacji, a także tych bardziej formalnych. Wiele osób posiada w swojej kolekcji przynajmniej jeden dobrej jakości zegarek. Czasomierz to również bardzo ciekawa forma prezentu, zarówno dla pań, jak i panów. Warto jednak zastanowić się wówczas, jaki model mógłby zainteresować obdarowaną osobę. Bardzo dużą popularnością oraz zaufaniem po stronie klientów cieszą się produkty marki Citizen. To wieloletnia tradycja zegarmistrzowska, doskonały design oraz funkcjonalność sprawiają, że po produkty marki każdego roku sięga znaczna liczba klientów. Jaki model będzie jednak warty zainteresowania?

5. Zegarek Citizen CB0010-02E (CB001002E)

Ten klasyczny zegarek Citizen CB0010-02E wyróżnia się dobrym wyglądem – utrzymany jest w czarnych oraz srebrnych barwach, przez co sprawdzi się na każdą okazję. Posiada stalową kopertę, która idealnie wpasowuje się w czarny skórzany pasek. Takie zapięcie jest również niezwykle wygodne w trakcie użytkowania. Zegarek wyposażony jest dodatkowo w nadajnik radiowy, datownik oraz wieczny kalendarz, co sprawia, że będzie również funkcjonalny. Produkt posiada szkło szafirowe, przez co jest odporne na uszkodzenia oraz zarysowania tarczy. Wysoka wodoszczelność do 100M sprawia, że z wykorzystaniem tego produktu można nurkować oraz pływać w basenie, a także otwartych zbiornikach. Zegarek prezentuje się bardzo elegancko, sprawdzi się w każdej sytuacji, niezależnie od stylizacji.

4. Zegarek Citizen Radio Controlled CB5887-55H (CB588755H)

Kolejna propozycja marki Citizen to model dostępny na czarnej bransolecie Radio Controlled CB5887-55H. Elektroniczny mechanizm kwarcowy oraz odporna tarcza chronią model przed zarysowaniami, a także uszkodzeniami mechanicznymi. To trwały mechanizm, który będzie działał przez długi czas. Model posiada podwójny kalendarz, analogowy chronograf, a także alarm. Ustawienie godziny jest sterowane radiowo, przez co ten model jest niezwykle funkcjonalny, a także precyzyjny. Dzięki temu podczas zmiany strefy czasowej nie ma potrzeby przestawiania zegarka. Doskonały wygląd to aspekt, którego nie można pominąć przy zakupie tego modelu marki Citizen. Prezentuje się wyjątkowo dobrze zarówno ze stylizacją o sportowym charakterze, ale także w przypadku bardziej eleganckiego stroju. To warty uwagi zegarek Citizen w rankingu.

3. Zegarek Citizen JY8020-52E (JY802052E)

Trzecie miejsce w rankingu zegarków męskich zajmuje model Citizen JY8020-52E posiadający tytanową bransoletę, która dobrze prezentuje się na nadgarstku. Model jest wygodny w użytkowaniu i posiada szereg funkcjonalności. Datownik, alarm, a także nadajnik radiowy umożliwiają wykorzystanie zegarka w dowolny sposób, a czas ustawia się automatycznie, również w momencie przekroczenia strefy czasowej. Szafirowe szkło nie rysuje się, a tytanowa koperta jest niezwykle trwała. Czarno-srebrne odcienie zegarka są bardzo eleganckie, przez co sprawdzą się w każdej okazji. Klasa wodoszczelności wynosi tutaj aż 200 M, to bardzo duży zakres, który pozwala na swobodne pływanie w dowolnym zbiorniku wodnym.

2. Zegarek Citizen AT8234-85L (AT823485L)

Kolejna doskonała propozycja od marki Citizen AT8234-85L to zegarek z okrągłą tarczą i widocznymi indeksami. Wyświetlacz jest przez to czytelny, a odczyt godziny nie jest problemem. Tarcza została utrzymana w kolorze granatowym, natomiast bransoleta ma kolor srebra. To połączenie kolorów daje doskonały efekt wizualny, który połączyć można z dowolnym strojem, zarówno sportowym, jak i bardziej eleganckim. Wodoszczelność do 100 M pozwala na swobodne korzystanie z zegarka pod wodą, nie martwiąc się o jego sprawne działanie. Model został wyposażony w rozbudowany datownik oraz nierysujące się szkło szafirowe. Kupując produkt na stronie zegarmistrz.com, otrzymasz również 24 miesiące gwarancji. Produkt cieszy się dużą popularnością wśród panów i będzie doskonałym wyborem na prezent.

1. Zegarek Citizen Blue Angels AT8020-54L (AT802054L)

Pierwsze miejsce w rankingu zegarków męskich Citizen zajmuje model Blue Angels AT8020-54L, który dzięki swojego unikalnego designowi plasuje się na szczytach popularności wśród sprzedaży. Czasomierz został utrzymany w odcieniach srebra oraz niebieskiego. Stalowa bransoleta została wykonana z zachowaniem najdrobniejszych detali. Jest odporna na uszkodzenia oraz zarysowania, podobnie jak szafirowe szkło, które pozwala na wygodne korzystanie z zegarka. Wyświetlacz jest bardzo przejrzysty, a dodatkowo posiada szereg funkcjonalności. Są to m.in. podwójny datownik, a także radar radiowy, który pozwala na automatyczne dostosowanie godziny do panującej strefy czasowej. To wygodne i bardzo szybkie rozwiązanie. Wygląd tarczy koncentruje się na kilku tonach granatu, przez co model prezentuje się bardzo oryginalnie i nowocześnie. Sprawdzi się w przypadku codziennych wyjść, jak i bardziej formalnych uroczystości. Nie wolno pominąć klasy wodoszczelności na poziomie 200 M, z tym zegarkiem można więc swobodnie pływać oraz nurkować. Na stronie zegarmistrz.com dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. To zdecydowany zwycięzca rankingu zegarków męskich Citizen.

Ranking zegarków męskich Citizen

Marka Citizen to synonim klasyki i doskonałego wyglądu. Wszystkie modele wykonywane są z wysokiej jakości komponentów, przez co sprawdzają się przez długi czas użytkowania. Są niezwykle eleganckie, a dodatkowe funkcje dodają również funkcjonalności. Jakie zegarki męskie Citizen sprawdzą się najlepiej oraz które modele warto wybrać? Odpowiedź na to pytanie odnajdziesz w naszym rankingu zegarków.