Przejdź do treści
Szukaj

Ranking TOP 5: Najlepszych zegarków damskich Roamer

Czasomierze różnego typu towarzyszą nam już od wielu lat, pomagając nam w utrzymaniu punktualności i rytmu dnia. Zegarki na rękę są dosyć młodym wynalazkiem, a w swojej pierwotnej formie były kierowane głównie do kobiet jako element biżuteryjny. Dziś zegarki tego typu noszą zarówno panie, jak i panowie, a wybór modeli i wzorów jest bardzo duży. Wśród nich znajdują się zarówno eleganckie zegarki, które świetnie sprawdzają się jako akcesorium/dodatek wizualny, jak i zegarki bardziej praktyczne, proste w swojej konstrukcji, przeznaczone dla klientów, którzy szukają praktycznego i funkcjonalnego czasomierza.

Ze względu na to, jak duży jest obecnie wybór zegarków różnych marek, postanowiliśmy przygotować kilka rankingów czasomierzy od różnych producentów, a to właśnie jeden z nich, w którym przedstawiamy najlepsze zegarki damskie ROAMER. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z naszym zestawieniem, w którym umieściliśmy wyjątkowe zegarki damskie ROAMER.

Ranking damskich zegarków ROAMER

Poniżej znajduje się ranking najlepszych zegarków damskich ROAMER. Każdy z nich wyróżnia się jakością wykonania i ciekawym designem oraz dbałością o szczegóły. Bez problemu można znaleźć więc czasomierz, który świetnie nada się na wyjątkowe okazje do wieczorowej kreacji, jak i taki, który można z powodzeniem nosić na co dzień.

5. Zegarek ROAMER SPORTIVA DIAMOND 865847.48.20.50

Cały nasz ranking otwiera model SPORTIVA o numerze referencyjnym 865847.48.20.50. Jest to elegancki, minimalistyczny czasomierz ze stalową kopertą w kolorze złotym, na bransolecie tej samej barwy. W zestawie znajduje się również pasek skórzany, który jest idealnie dopasowany do tego modelu i charakteryzuje się świetną trwałością. Sam zegarek jest bardzo minimalistyczny – na perłowej tarczy umieszczone zostały złote indeksy z diamentami, dzięki czemu zegarek nie tylko służy jako praktyczne narzędzie, ale również spełnia zadanie biżuterii. Kwarcowy mechanizm wysokiej klasy dba o precyzję odmierzania czasu, a wszystko to przykryte przez niezwykle wytrzymałe szafirowe szkło.

4. Zegarek ROAMER CAPRI DIAMOND 859845.49.29.50

Zaraz przed podium uplasował się zegarek ROAMER z serii CAPRI DIAMOND o numerze referencyjnym 859845.49.29.50. To niewielki czasomierz idealnie pasujący na kobiecy nadgarstek. Okrągła koperta w kolorze srebra chroni perłową tarczę, na której umieszczone zostały złote indeksy z diamentami. Ten konkretny model wyposażony został w stylową bransoletę tzw. bicolor, czyli charakteryzującą się wykorzystaniem dwóch kolorów – złota i stali. Za odmierzanie czasu odpowiedzialny jest tutaj szwajcarski werk kwarcowy zasilany bateriami, a szkło, kryjące wszystkie elementy we wnętrzu zegarka, jest szafirowe, co sprawia, że jest on bardzo wytrzymały.

3. Zegarek ROAMER SPORTIVA DIAMOND 865847.41.80.50

Podium w naszym rankingu otwiera zegarek ROAMER z serii SPORTIVA DIAMOND z numerem referencyjnym 865847.41.80.50. Jak sama nazwa wskazuje, czasomierze z tej serii charakteryzują się sportowym zacięciem, jednocześnie pozostając eleganckimi. Ten konkretny model charakteryzuje m.in. tarcza z masy perłowej w kolorze czerni, na której umieszczone zostały srebrne indeksy z diamentami. Koperta zegarka wykonana ze stali 316L pozostawiona w naturalnym kolorze doskonale chroni wszystkie elementy czasomierza. Model ten wyposażony jest w metalową bransoletę, jednak do zestawu dołączony jest skórzany pasek, którym można ją zastąpić w razie potrzeby. Kwarcowy mechanizm pozbawiony dodatkowych komplikacji to gwarancja precyzji pomiaru czasu, a szafirowe szkło stanowi perfekcyjne zwieńczenie całości tego zegarka.

2. Zegarek ROAMER SOLEURE DIAMOND 547857.41.25.50

Srebrny medal wędruje do czasomierza, który należy do serii po raz pierwszy pojawiającej się w tym zestawieniu ROAMER SOLEURE DIAMOND o numerze ref. 547857.41.25.50 to zegarek, który zachwyca formą. Prosta, okrągła koperta w kolorze srebra została połączona z tarczą z masy perłowej, na której godziny oznaczono srebrnymi indeksami z diamentami. W środku za pomiar czasu odpowiada szwajcarski mechanizm kwarcowy, a całość chroniona jest szafirowym szkłem. Najbardziej rzuca się w oczy bransoleta w stylu “beads of rice” – ziarna ryżu, która składa się z niewielkich ogniw, które prezentują się po prostu fantastycznie.

1. Zegarek ROAMER SOLEURE DIAMOND 547857.48.25.50

Złoty medal wędruje do zegarka w kolorze złotym – ROAMER SOLEURE DIAMOND ref. 547857.48.25.50. Mamy tutaj do czynienia z identyczną formą jak w czasomierzu z pozycji drugiej naszego zestawienia, jednak zamiast srebra dominuje tutaj kolor złoty. Ponownie niewielka, okrągła koperta, tarcza z masy perłowej, precyzyjny mechanizm kwarcowy i szafirowe szkło, a do tego bransoleta “beads of rice” sprawiają, że jest to zegarek idealny dla wszystkich pań, które szukają równowagi między elegancją a codziennymi stylizacjami.

Podsumowanie

W tym zestawieniu przedstawiliśmy cieszące się największą popularnością zegarki damskie marki ROAMER. Jak widać wyraźnie w naszym rankingu – wybór jest bardzo szeroki, dlatego każda osoba rozglądająca się za czasomierzem tego producenta z pewnością znajdzie taki model, który będzie odpowiadać jej potrzebom. Mamy również nadzieję, że dzięki naszemu zestawieniu podjęcie decyzji o zakupie konkretnego egzemplarza stanie się łatwiejsze.