Przejdź do treści
Szukaj

TOP 5 skarpetek złuszczających

Skarpetki złuszczające są specjalnym rodzajem skarpetek lub masek do stóp, które zostały nasączone specjalnym płynem lub zawierają aktywne składniki złuszczające. Ich głównym celem jest złuszczenie martwego naskórka, zgrubień i odcisków na stopach, pozostawiając skórę miękką, gładką i odnowioną. Skarpetki złuszczające działają poprzez kontakt skóry ze składnikami zawartymi w nasączonym płynie lub wkładzie skarpetki. W zależności od produktu, mogą zawierać różne substancje złuszczające, takie jak kwasy owocowe (np. kwas mlekowy, kwas glikolowy, kwas salicylowy), mocznik, enzymy lub inne substancje, które pomagają złuszczyć martwy naskórek.

5. Skarpetki złuszczające Lirene Profesjonalny Zabieg Do Domowego Użytku

Lirene Skarpetki Złuszczające to produkt w formie gotowych do użycia, nasączonych skarpetek, które zawierają 7,5% kompleksu kwasów owocowych, takich jak kwas mlekowy i kwas glikolowy. Te składniki działają skutecznie na złuszczanie martwego naskórka, stymulując proces eksfoliacji i odnowę skóry stóp. Efekty złuszczania są widoczne przez okres 7-10 dni po zastosowaniu skarpetek. Składniki aktywne zawarte w maseczce mają kompleksowe działanie pielęgnacyjne na skórę. Urea nawilża skórę i reguluje proces rogowacenia. Wyciąg z trawy azjatyckiej oraz olejek kokosowy regenerują skórę, a także zmiękczają stwardniałą skórę stóp. Kwas salicylowy w połączeniu z ekstraktem z miodu i afrykańskiego czerwonokrzewu (Rooibos) działa kojąco na świeżo złuszczoną skórę, łagodząc ewentualne podrażnienia. Cały zabieg skarpetek złuszczających Lirene zapewnia odpowiednią pielęgnację skóry stóp od początku do końca. Składniki aktywne nie tylko złuszczają martwy naskórek, ale także nawilżają, regenerują i koją skórę, zapewniając kompleksowe działanie pielęgnacyjne.

4. Krem-maska na zrogowacenia Eveline Revitalum 30% Urea

Eveline Revitalum 30% Urea Krem-maska na zrogowacenia-skarpetki złuszczające to innowacyjny produkt, który ma za zadanie zwalczać zrogowacenia i szorstkość skóry stóp. Ma formułę kremu-maski i zawiera skoncentrowany odżywczy składnik – 30% mocznika (UREA), który działa głęboko na skórę. Dodatkowo, składniki aktywne, takie jak kwas AHA i lanolina, mają działanie eksfoliujące i wygładzające, skutecznie usuwając suchy, pogrubiony naskórek i stymulując odnowę skóry. Krem-maska działa podobnie jak złuszczające skarpetki, ale w formie kremu. Skutecznie złuszcza martwy naskórek, przywracając gładkość i regenerując skórę. Zawartość D-panthenolu i lipidów w kremie wspomaga proces regeneracji skóry, zapobiegając przesuszeniom i pęknięciom. Dodatkowo, krem-maska doskonale zmiękcza i nawilża skórę, zapobiegając powstawaniu zrogowaceń i zgrubień. Produkt można stosować jako specjalną maskę lub krem do codziennej pielęgnacji. Może być używany do intensywnej pielęgnacji, zwłaszcza w przypadku występowania zrogowaceń i szorstkości skóry stóp.

3. Złuszczająca maska do stóp - nasączone skarpetki L'Biotica

L’biotica Złuszczająca Maska do Stóp Nasączone Skarpetki to profesjonalny zabieg, który można wykonać samodzielnie w domu. Skarpetki są wypełnione aktywnie działającym płynem, który zawiera składniki złuszczające, pielęgnujące i regenerujące skórę stóp. Maseczka oparta jest na aktywnych kwasach roślinnych, które skutecznie usuwają martwy naskórek, odciski oraz zgrubienia i zrogowacenia skóry stóp. Dodatkowo, zawiera mocznik, ekstrakt z owoców papai i cytryny, które nawilżają i odżywiają skórę stóp. Wyciąg z rumianku działa kojąco na świeżo złuszczoną i odnowioną skórę. Efekty kuracji złuszczającej będą widoczne po około 4-10 dniach, kiedy to odciski i zrogowacenia zaczynają się złuszczać. Ważne jest, aby w trakcie tego procesu nie używać pumeksu, tarki ani innych środków do usuwania odcisków. Długość procesu złuszczania zależy od kondycji skóry stóp przed zabiegiem. Po zakończeniu kuracji skóra stóp staje się idealnie gładka, miękka i delikatna.

2. Skarpetki złuszczające 1 para Parasoftin

Arasoftin Skarpetki Złuszczające to produkt zawierający mieszankę kwasów AHA/BHA, które odpowiadają za intensywną regenerację i odnowę naskórka stóp. Dodatkowo, kompleks ekstraktów z miodu, opuncji, gruszki, marakui, cytryny, winogrona i ananasa kondycjonuje i nawilża skórę stóp. Składniki aktywne, takie jak mocznik i alantoina, działają nawilżająco i wspomagają regenerację oraz odbudowę naskórka. Pomagają wygładzić i kondycjonować skórę stóp. Skarpetki Arasoftin zapewniają skuteczną redukcję i zmiękczenie naskórka już po jednorazowym użyciu, jednocześnie zapobiegając jego ponownemu narastaniu. Ważne jest, że skarpetki nie uszkadzają ani nie podrażniają zdrowej skóry. Składniki nawilżają skórę, sprawiając, że staje się ona miękka i przyjemna w dotyku. Arasoftin Skarpetki Złuszczające działają kompleksowo, eliminując martwy naskórek i jednocześnie nawilżając oraz kondycjonując skórę stóp.

1. Złuszczające skarpetki do stóp Silcatil (1 para)

Silcatil to innowacyjna forma zabiegu pedicure, która wykorzystuje skarpetki wypełnione aktywnym płynem. Skarpetki zawierają roślinne kwasy keratolityczne, takie jak kwas salicylowy, glikolowy i mlekowy, które mają zdolność zmiękczania skóry i redukowania grubości warstwy rogowej naskórka. Te kwasy działają skutecznie na usuwanie zgrubień i odcisków na skórze stóp. Dodatkowo, zawartość mocznika w płynie przyczynia się do głębokiego nawilżenia skóry stóp. Mocznik jest znany ze swojej zdolności do wiązania wody w głębszych warstwach naskórka, co skutkuje nawilżoną, miękką i gładką skórą. Dzięki prostocie i bezpieczeństwu zabiegu, skarpetki Silcatil pozwalają na wykonanie profesjonalnego pedicure w domowym zaciszu.