Przejdź do treści
Szukaj

Ranking TOP 5: Najlepszych nasutników dla kobiet

Nasutniki samoprzylepne podnoszące biust to nakładki zazwyczaj wykonane z cienkiego silikonu, które można bezpośrednio przykleić do piersi. Ich klejąca warstwa umożliwia swobodne doklejenie do skóry, co sprawia, że są idealne do noszenia z ubraniami odsłaniającymi plecy, odkrywającymi ramiona czy głęboko odsłaniającymi dekolt.

Przy odpowiedniej pielęgnacji nasutniki dla kobiet są produktem wielokrotnego użytku. Zapewniają dyskretną i komfortową alternatywę dla tradycyjnych staników. Tego typu produkty warto kupować u sprawdzonych sprzedawców, którzy oferują wysokiej jakości nasutniki. Silikonowe nakładki na piersi mogą być z powodzeniem wykorzystywane nawet kilkadziesiąt razy.

5. Bye Bra - Multi Pull-Up Brown - osłonki samoprzylepne podnoszące biust (cieliste)

Bye Bra Multi Pull-up Brown to sprawdzone nasutniki, które zostały stworzone z myślą o dyskrecji, komforcie i delikatnym podparciu biustu, zapewniając jednocześnie naturalny wygląd piersi oraz widoczne uniesienie. Produkt został wykonany z poliamidu (28%), elastanu (4%) i żelu poliolefinowego (68%). Cielisty materiał sprawia, że nasutniki są niemalże niewidoczne na jasnej karnacji. Dzięki temu stanowią doskonałe rozwiązanie do noszenia z odważnymi strojami czy ubraniami odsłaniającymi plecy.

Przezroczyste skrzydełko wykonane z medycznego żelu poliolefinowego może zapewniać delikatne uniesienie, co świetnie sprawdzi się w przypadku stylizacji z głęboko wyciętym dekoltem. Produkt został zatwierdzony pod kątem dermatologicznym i hipoalergicznym.

4. Bye Bra - Silicone Pull-ups Brown M - nasutniki podnoszące biust (brązowy)

Nasutniki podnoszące biust w kolorze brązowym to doskonałe rozwiązanie dla osób o ciemniejszej karnacji, które szukają rozwiązań do specjalnych stylizacji czy ubrań o nietypowych wycięciach. Silikon to główny i jedyny składnik tych osłonek, co sprawia, że są elastyczne, wygodne, a jednocześnie dostosowują się do ciała. Zapewniają komfort noszenia i wielokrotną użytkowość.

Według producenta mogą być stosowane nawet do 50 razy. Jednak wiele zależy od długości noszenia, ponieważ nasze ciało naturalnie wydziela sebum, które wpływa na stopień lepkości warstwy wewnętrznej.

3. Bye Bra - Silicone Pull-ups Brown XL - nasutniki podnoszące biust (brązowy)

Ten produkt został stworzony z myślą o kobietach z większym biustem. Nie różni się niczym pod kątem składu czy sposobu czyszczenia od poprzedniej propozycji znajdującej się w rankingu. W przypadku rozmiaru XL średnica nasutników wynosi 12 cm.

Silikonowy materiał doskonale przylepia się do skóry, zapewniając efekt uniesienia piersi. Zalecane jest ręczne mycie produktu, bez użycia silnych detergentów myjących, aby utrzymać trwałość i elastyczność tworzywa silikonowego.

2. Bye Bra - Silicone Pull-Ups Nude M - nasutniki podnoszące biust (cielisty)

Bye Bra – Silicone Pull-Ups Nude M to silikonowe nakładki na brodawki sutkowe, które przylegają do skóry. Posiadają dodatkową warstwę klejącą wspierającą podtrzymanie górnych partii biustu.

Dzięki możliwości noszenia aż do 50 razy (przy odpowiedniej pielęgnacji) stanowią wielofunkcyjne akcesorium do różnorodnych stylizacji, charakteryzujące się uniwersalnym rozmiarem i przezroczystym kolorem.

1. BYE BRA - SILICONE PULL-UPS NUDE XL - nasutniki podnoszące biust (cielisty)

Silikonowe nasutniki Bye Bra stanowią elastyczne rozwiązanie dla strojów bez pleców lub ramiączek, zapewniając unoszenie i modelowanie biustu. Ich konstrukcja opiera się na silikonowych nakładkach na brodawki sutkowe, przylepianych do skóry, które dodatkowo są stabilizowane przez samoprzylepne nakładki z góry. Średnica nakładek wynosi 10 cm. Nasutniki pasują do każdego stroju odkrywającego plecy lub z głęboko wyciętym dekoltem.

Silikonowe nasutniki dla kobiet – jak używać?

Przed użyciem nasutników należy zadbać o dokładną higienę okolic biustu. Warto upewnić się, czy obszar, na którym będą umieszczone silikonowe nakładki, jest czysty i suchy. Zrezygnujmy ze stosowania produktów nawilżających, olejków czy kremów na tej powierzchni, ponieważ mogą wpłynąć na przyczepność nasutników. Produkt należy przykleić w taki sposób, aby zapewnił nam delikatny efekt uniesienia piersi, ale jednocześnie nie generował żadnego dyskomfortu. Po zdjęciu należy umyć akcesoria ręcznie – najlepiej przy użyciu delikatnego, łagodnego mydła i wody. Po całkowitym wyschnięciu powinno się je przykryć folią ochronną, która zabezpiecza warstwę klejącą przed kurzem czy zabrudzeniami. Powyżej znajduje się ranking najlepszych nasutników dla kobiet, które przy odpowiedniej pielęgnacji mogą być używane nawet do 50 razy. Produkty znajdujące się w rankingu zostały wybrane na podstawie konkretnych wytycznych, tj. jakość wykonania, materiał, dostępność rozmiarów, kształt oraz efekt uniesienia.